Ogłoszenia Jasło

R E K L A M A

Jaślanin.pl - Darmowe Ogłoszenia Jasło i okolice bez rejestracji!Giętarka, zaginarka do blachy, 2640/0,8
Cena: 3600
Jaślanin.pl - Darmowe Ogłoszenia Jasło i okolice bez rejestracji!

Sprzedam nową giętarkę do blachy przeznaczoną do ręcznego cięcia oraz gięcia blach. Wykonana z pełnej stali.Giętarka posiada kilka regulacji elementów mechanicznych takich jak: siła docisku górnej belki oraz regulację belki zaginającej.
Parametry techniczne:Szerokość robocza 2640mmMax. grubość giętej blachy :blacha stalowa/ocynkowana 0,8mm-1mmKąt zagięcia 145-180 stopniWaga 300 kgSzerokość belki zaginającej: 24mm
Zaginarka jest dostosowana do zaginania blach ocynkowanych lub zwykłych, jak również z powłoką z tworzywa sztucznego, oraz blach miękkich, takich jak miedź i aluminium.
W cenie każdej maszyny standardowe wyposażenie gratis:-Stelaż tylni na blachę-Zderzaki przednie do cięcia-Kątomierz-Blokada kąta gięcia-Siłownik do belki zaginającej
Cechuje nas wysoka jakość gwarantowana certyfikatem bezpieczeństwa oraz wieloletnim doświadczeniem w branży. Nasze maszyny wykonywane są w technologi CNC. Zapewniamy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Wystawiamy faktury VAT. Udzielamy 12 miesięcznej gwarancji.
Cena giętarki 3600zł netto
Nożyce krązkowe 600zł netto Dogniatarka felcu 200zł
Zainteresowała Cię nasza oferta, Skontaktuj się z nami tel 694745332 w godz 7:00-22:00 7 dni w tyg.

Transport na terenie całej Polski- 150zł. Płatność przy odbiorze. Realizacja od 1- 6 dni roboczych.Możliwość odbioru osobistego w Żalnie lub Rzeszowie.

Lokalizacja: Jasło
Wyświetleń: 50 | Data dodania ogłoszenia: 2019-05-10
694 ... (Pokaż)
Pamiętaj, aby wspomnieć o Jaslanin.pl
R E K L A M A


Użytkowniku zapamiętaj!
• Serwis Jaslanin.pl oferuje tylko możliwość skontaktowanie ze sobą dwóch osób (kupującego i sprzedającego) - nie pośredniczy w transakcjach.
• W celu dokonania finalizacji transakcji proponujemy odbiór osobisty. Pod żadnym pozorem nie dokonuj przelewów bankowych na konto sprzedających. Jeśli zdecydujesz się na finalizację za pośrednictwem przelewu - Jaslanin.pl nie ponosi odpowiedzialności za wynik tego działania.
• Przed dokonaniem transakcji przeczytaj dokładnie opis zamieszczony przez sprzedającego.
• Administrator nie odpowiada za treści zamieszczanych ogłoszeń.