Ogłoszenia Jasło

R E K L A M A

Jaślanin.pl - Darmowe Ogłoszenia Jasło i okolice bez rejestracji!Zaginarka dekarska-Giętarka do blachy 2140/1,2mm
Cena: 3200
Jaślanin.pl - Darmowe Ogłoszenia Jasło i okolice bez rejestracji!
Oferuję profesjonalną Zaginarkę dekarską- Giętarkę do blachy o długości roboczej 2140mm przeznaczoną do gięcia blachy o maksymalnej grubości 1,2mm dla blachy stalowej ocynkowanej. Giętarka posiada mocną, stabilną konstrukcję.Doskonale nadaje się do obróbek dekarskich z różnych blach typu: miedz, tytan-cynk itp.
Zaginarka ZGR 2140/1,2 to model spawany z certyfikowanej stali, wykonana w technologii CNC co daje klientowi gwarancję najwyższej jakości.Cechuję ją łatwa obsługa oraz wydajność. Zaginarka jest kompatybilna z nożami krążkowymi, które również posiadamy w naszej ofercie.Trwałość noży to ok 35 km ciętej blachy, następnie można je ostrzyć około 40-50 razy. Nasze noże tną blachę o grubości:*blacha stalowa 0.8mm*blacha aluminiowa 1.5mm*blacha nierdzewna 0.8 mm
W cenie maszyny nasz klient otrzymuje standardowe wyposażenie giętarki:*Stelaże tylne-wpinane które umożliwiają położenie na nich blachę.*Zderzaki przednie przeznaczone do sprawnego ustawiania oraz cięcia arkusza blachy z zachowaniem powtarzalności.*Kątomierz który pozwala na dokładne gięcie blachy.*Ogranicznik kąta gięcia z szerokim zakresem ustawiania-gwarantujący powtarzalność przy seryjnym gięciu blachy.*System regulacji belki zaginającej (w zależności od grubości i rodzaju blachy).*Siłownik gazowy wspomagające zaginanie blachy
Cena zaginarki 3200zł netto
Nóż krążkowy NK - cena 600zł nettoDogniatarka felcu - Felcarka 200zł netto
Maszyna posiada Certyfikat CE oraz 12 miesięcy gwarancji.
Wszelkie pytania oraz zamówienia pod nr. tel 694-745-332 pon - niedz 7:00 - 22:00

TRANSPORT 100zł - na terenie całej Polski. Płatność gotówka u kierowcy przy dostawie. Termin dostawy od 1 do 6 dni roboczych.
Możliwość odbioru osobistego W Żalnie lub Rzeszowie.

Lokalizacja: Jasło
Wyświetleń: 52 | Data dodania ogłoszenia: 2019-05-10
694 ... (Pokaż)
Pamiętaj, aby wspomnieć o Jaslanin.pl
R E K L A M A


Użytkowniku zapamiętaj!
• Serwis Jaslanin.pl oferuje tylko możliwość skontaktowanie ze sobą dwóch osób (kupującego i sprzedającego) - nie pośredniczy w transakcjach.
• W celu dokonania finalizacji transakcji proponujemy odbiór osobisty. Pod żadnym pozorem nie dokonuj przelewów bankowych na konto sprzedających. Jeśli zdecydujesz się na finalizację za pośrednictwem przelewu - Jaslanin.pl nie ponosi odpowiedzialności za wynik tego działania.
• Przed dokonaniem transakcji przeczytaj dokładnie opis zamieszczony przez sprzedającego.
• Administrator nie odpowiada za treści zamieszczanych ogłoszeń.