Ogłoszenia Jasło

R E K L A M A

Jaślanin.pl - Darmowe Ogłoszenia Jasło i okolice bez rejestracji!Dębowiec - do sprzedaży budynek mieszkalny, murowany o pow. 120 mkw
Cena: 200000
do negocjacji
Jaślanin.pl - Darmowe Ogłoszenia Jasło i okolice bez rejestracji!
Dębowiec wieś w Polsce, znajdująca się na Pogórzu Jasielskim, administracyjnie położona w województwie podkarpackim, w powiecie jasielskim, w gminie Dębowiec.

Do sprzedania budynek mieszkalny z lat 80-tych o powierzchni ok 120 mkw, kryty blachą, podpiwniczony pod całością. Na parterze budynku znajdują się : 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój, ganek. I piętro wymaga wykończenia, na którym mieszczą się: 2 pokoje, przedpokój oraz pomieszczenia z przeznaczeniem na kuchnię oraz łazienkę.

Ogrzewanie: piec na węgiel i drewno. Media: prąd, gaz, woda i kanalizacja gminna. Działka o pow. ok 13a, ładnie zagospodarowana, ogrodzona. Na działce posadowiony jest również budynek gospodarczy oraz garaż.

Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. Dom położony w centrum Dębowca gdzie znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa. 
nr oferty B.9/19

Cena: 200 000 zł

Istnieje możliwość dokupienia działki o pow. ok 10ar, która znajduje się przy domu za cenę 60 000zł.

Cena domu wraz z działką o pow. 10 ar: 250 000 zł

Nieruchomości KOMFORT
ul. Kościuszki 1, 38-200 Jasło
13 446 22 53, 501 783 803 


Lokalizacja: Dębowiec
Wyświetleń: 7 | Data dodania ogłoszenia: 2019-06-07
501 ... (Pokaż)
Pamiętaj, aby wspomnieć o Jaslanin.pl
R E K L A M A


Użytkowniku zapamiętaj!
• Serwis Jaslanin.pl oferuje tylko możliwość skontaktowanie ze sobą dwóch osób (kupującego i sprzedającego) - nie pośredniczy w transakcjach.
• W celu dokonania finalizacji transakcji proponujemy odbiór osobisty. Pod żadnym pozorem nie dokonuj przelewów bankowych na konto sprzedających. Jeśli zdecydujesz się na finalizację za pośrednictwem przelewu - Jaslanin.pl nie ponosi odpowiedzialności za wynik tego działania.
• Przed dokonaniem transakcji przeczytaj dokładnie opis zamieszczony przez sprzedającego.
• Administrator nie odpowiada za treści zamieszczanych ogłoszeń.