Ogłoszenia Jasło

R E K L A M A

Jaślanin.pl - Darmowe Ogłoszenia Jasło i okolice bez rejestracji!Jareniówka - do sprzedania wolnostojący budynek mieszkalny o pow. ok 150 mkw z 1969 roku
Cena: 179000
Jaślanin.pl - Darmowe Ogłoszenia Jasło i okolice bez rejestracji!

Jareniówka - do sprzedania wolnostojący budynek mieszkalny o pow. ok 150 mkw wybudowany w 1969 roku z cegły, ocieplony, kryty blachą, podpiwniczony pod całością.

Na parterze budynku o pow. 75 mkw znajdują się : 2 pokoje, kuchnia, spiżarka, łazienka z wc, przedpokój oraz przedsionek. Na piętrze o pow. 75 mkw mieszczą się: 2 pokoje (jeden ze skosami), pomieszczenie gospodarcze z przeznaczeniem na schowek albo garderobę, łazienka oraz przedpokój z wyjściem na balkon.

Media: prąd, woda – studnia, kanalizacja – szambo. Możliwość podłączenia do kanalizacji miejskiej.

Budynek posadowiony jest na działce o pow. ok 14 a wraz z drewnianym budynkiem gospodarczym oraz murowanym garażem. Łączna powierzchnia działek wchodzących w skład nieruchomości wynosi 52 a 23 mkw, w tym las o pow. ok 30 a. Dojazd do nieruchomości częściowo drogą prywatną utwardzoną oraz drogą własną nieutwardzoną. nr oferty B.12/19

Cena: 179 000 zł – do negocjacji

Nieruchomości KOMFORT
ul. Kościuszki 1, 38-200 Jasło
13 446 22 53, 501 783 803Lokalizacja: Jareniówka
Wyświetleń: 42 | Data dodania ogłoszenia: 2019-06-11
501 ... (Pokaż)
Pamiętaj, aby wspomnieć o Jaslanin.pl
R E K L A M A


Użytkowniku zapamiętaj!
• Serwis Jaslanin.pl oferuje tylko możliwość skontaktowanie ze sobą dwóch osób (kupującego i sprzedającego) - nie pośredniczy w transakcjach.
• W celu dokonania finalizacji transakcji proponujemy odbiór osobisty. Pod żadnym pozorem nie dokonuj przelewów bankowych na konto sprzedających. Jeśli zdecydujesz się na finalizację za pośrednictwem przelewu - Jaslanin.pl nie ponosi odpowiedzialności za wynik tego działania.
• Przed dokonaniem transakcji przeczytaj dokładnie opis zamieszczony przez sprzedającego.
• Administrator nie odpowiada za treści zamieszczanych ogłoszeń.