R E K L A M A


Legowisko dla psa kanapa 100 X 80 + 2 poduszki
Cena: 54 zł
Pamiętaj, aby powołać się na Jaslanin.pl!

Wytrzymałe WODOODPORNE legowisko dla psa, kota w bardzo atrakcyjnej cenie. Wodoodporna tkanina w kolorze szarym jest odporna również na zadrapania, łatwo się ją czyści.

Rozmiar: 100 x 80 cm + 2 małe poduszeczki w GRATISIE. Tolerancja wymiarów: 3%

Podane wymiary są wymiarami WEWNĘTRZNYMI po zewnętrznej stronie legowisko jest większe o grubość ścianki bocznej. Legowiska zostały uszyte z miękkich w dotyku i wytrzymałych tkanin. Spód wykonany z mocnego filcu odpornego na przetarcia. Góra z grubej WODOODPORNEJ tkaniny.

Wypełnienie stanowi wysoko-puszysta włóknina taka sama jak w poduszkach, kołdrach. Produkt antyalergiczny, wykonany tylko z ekologicznych materiałów.


Miejscowość: Miejsce Piastowe
Wyświetleń: 71 | Data dodania ogłoszenia: 2018-10-02
Telefon: 691636548
R E K L A M A


Użytkowniku zapamiętaj!
• Serwis Jaslanin.pl oferuje tylko możliwość skontaktowanie ze sobą dwóch osób (kupującego i sprzedającego) - nie pośredniczy w transakcjach.
• W celu dokonania finalizacji transakcji proponujemy odbiór osobisty. Pod żadnym pozorem nie dokonuj przelewów bankowych na konto sprzedających. Jeśli zdecydujesz się na finalizację za pośrednictwem przelewu - Jaslanin.pl nie ponosi odpowiedzialności za wynik tego działania.
• Przed dokonaniem transakcji przeczytaj dokładnie opis zamieszczony przez sprzedającego.
• Administrator nie odpowiada za treści zamieszczanych ogłoszeń.