R E K L A M A

Praca przy różach
Firma Beetsma Sp. z o.o. jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk,certyfikatu 5169 jednego z liderów na rynku pośrednictwa pracy w Holandii. Zajmujemy się pośrednictwem pracy stałej i tymczasowej w Polsce i za granicą. Współpracujemy z firmami produkcyjnymi na terenie całego kraju. Rekrutujemy i pomagamy w zatrudnieniu pracowników różnego szczebla.
Praca przy ścince róż - bez doświadczenia pokrywamy koszty wyjazdu
Numer ref. 5169
Miejsce pracy
Haga
Nie wymagamy doświadczenia ani znajomości języka angielskiego!!!
Praca przy ścince róż - bez doświadczenia
Zadania:
• ścinanie róż
• pielęgnowanie kwiatów
• sortowanie ściętych kwiatów
• kontrola jakości
• przygotowywanie kwiatów do wysyłki
Wymagania:
• Dyspozycyjność do pracy długoterminowej
• Dobry stan zdrowia, dobra kondycja fizyczna
• Brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na szklarni - wysoka wilgotność powietrza, wysoka temperatura powietrza
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie, na podstawie holenderskiej umowy możliwość podjęcia pracy na umowie polskiej
• Długoterminowy kontrakt
• Terminowe wypłaty
• Ubezpieczenie, zakwaterowanie, transport do pracy
• Opieka polskojęzycznego koordynatora

Skontaktuj się z nami już dziś
tel. 797 821 257

Lokalizacja: Jasło
Wyświetleń: 24 | Data dodania ogłoszenia: 2018-12-06

Pamiętaj, aby wspomnieć o Jaslanin.pl

Użytkowniku zapamiętaj!
• Serwis Jaslanin.pl oferuje tylko możliwość skontaktowanie ze sobą dwóch osób (kupującego i sprzedającego) - nie pośredniczy w transakcjach.
• W celu dokonania finalizacji transakcji proponujemy odbiór osobisty. Pod żadnym pozorem nie dokonuj przelewów bankowych na konto sprzedających. Jeśli zdecydujesz się na finalizację za pośrednictwem przelewu - Jaslanin.pl nie ponosi odpowiedzialności za wynik tego działania.
• Przed dokonaniem transakcji przeczytaj dokładnie opis zamieszczony przez sprzedającego.
• Administrator nie odpowiada za treści zamieszczanych ogłoszeń.