Ogłoszenia Jasło

R E K L A M A

Jaślanin.pl - Darmowe Ogłoszenia Jasło i okolice bez rejestracji!

Regulamin

Ogłoszenia Jasło

Regulamin korzystania oraz zamieszczania ogłoszeń w serwisie Jaslanin.pl


1. Korzystanie z serwisu Jaslanin.pl oznacza akceptację zamieszczonego poniżej regulaminu zamieszczania oraz korzystania.
2. Zamieszczanie ogłoszeń w serwisie ogłoszeniowym Jaslanin.pl jest całkowicie bezpłatne. Z wyłaczeniem ogłoszeń promowanych oraz sponsorowanych, które są dobrowolne oraz posiadają stosowny regulamin świadczenia usługi przez pośrednika.
3. Ogłoszenia zamieszczane w serwisie powinny być związane z Jasłem, powiatem jasielskim oraz najbliższą okolicą. Ogłoszenia z innych części naszego kraju nie będą akceptowane do emisji na łamach serwisu. 4. Całkowitą odpowiedzialność za zamieszczanie ogłoszeń w serwisie Jaslanin.pl ponosi ogłoszeniodawca. Moderator (właściciel portalu) dołoży wszelkich starań, aby w serwisie znalazły się tylko najwyższej jakości ogłoszenia (pod względem gramatycznym, zgodne zdjęcia z zasadami). Surowo zabronione jest publikowanie ogłoszeń, które w rażący sposób są zakwalifikowane, jako zabronione, m. in: erotyczne, konkurencyjne, niezgodne z prawdą, zawierające linki jako odnośniki do stron.
5. Moderator serwisu zastrzega sobie prawo do odrzucenia ogłoszeń, które są niezgodne z prawem, dobrymi obyczajami oraz prezentują fotografie, do których ogłoszeniodawca nie posiada praw.
6. Właściciel serwisu Jaslanin.pl nie bierze udział w transakcjach, które są zawierane pomiędzy kontrahentami. Nie polecamy przesyłania pieniędzy przelewem. Zalecamy odbiór osobisty towaru, po uprzednim umówieniu ze sprzedającym.
7. Ogłoszenie musi znajdować się w odpowiednim dziale (kategorii), musi posiadać jasny tytuł. Wszelkie anonse, w których tytule znajdzie się słowo "sprzedam, oddam, mam do oddania" zostaną odrzucone. Tytuł nie powinien posiadać dużych liter oraz wykrzykników, pytajników, kropek.
8. Administracja zastrzega sobie prawo do odrzucenia emisji ogłoszeń bez uprzedniego kontaktu z dodającym. Po odrzuceniu ogłoszenia ogłaszający zostanie poinformowany drogą mailową.
9. Rejestrując swoje ogłoszenie w serwisie Jaslanin.pl zgadzasz się na przechowywanie, utrwalanie, udostępniania swoich danych przez administrację serwisu.
10. Administrator serwisu Jaslanin.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za:
- treści ogłoszeń oraz linki do zasobów ujętych w treści ogłoszenia,
- zamieszczenie przez użytkowników danych niezgodnych z prawdą lub podanie danych fałszywych
- funkcjonowanie serwisu i wynikłe z tego faktu komplikacje


Regulamin wchodzi w życie z dniem 3 października 2018.